Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzieci mają koszmary ze zmianami klimatycznymi w tle
Autor Wiadomość
FKP 
Poziom najwyższy
Idealista

Hobby: Meteorologia
Miejsce zamieszkania: Okolice Płocka
Wysłany: 4 Grudzień 2020, 17:24   

jorguś, Żeby taka temp. mogła wytępić, to Słońce musiałoby realnie wpływać na pogodę w tych dniach xd

20.01 - Pierwszy dzień Turcji vol2 :jupi:

PiotrNS 
Poziom najwyższy
Bałwanek

Hobby: Większość z wymienionych
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
Wysłany: 4 Grudzień 2020, 18:03   

Jacob napisał/a:
jorguś, za bardzo do serca wziąłeś projekcje Piotra i FKP ;-)

Niewątpliwie :D Ale z tym 23 grudnia coś może być na rzeczy - mój model przewidywał burzę z ulewą, model FKP jednodniowe śnieżyce godne zimy stulecia, a w śnie Jorgusia pojawiła się jakaś dziwna ikonka ;) Może nas zaskoczyć, ale oby tylko pozytywnie tj. zimowo :D

kmroz 
Junior Admin
łowca burz

Hobby: Wszystko!
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Mokotów
Wysłany: 4 Grudzień 2020, 18:14   

Ja mam nadzieję, że 22.12 sypnie porządnie śniegiem. I nie chodzi tu tylko o fakt, że okres przedświąteczny.

Bądź dobrej myśli, w końcu zawsze po wiośnie 2020 nadchodzi lato 2020 :serce:

FKP 
Poziom najwyższy
Idealista

Wysłany: 4 Grudzień 2020, 18:41   

Jeśli mowa o snach to dzisiaj śnił mi się ciepły, mocno zielony i lampowy 12 maja 2021 :jupi:

Jacob 
Poziom najwyższy
Żabka

Miejsce zamieszkania: Włocławek
Wysłany: 4 Grudzień 2020, 18:42   

A to mi się podoba i to bardzo :-)

Bartek617 
Poziom najwyższy
Meteopata :(

Miejsce zamieszkania: Zielonki/Kraków
Wysłany: 5 Grudzień 2020, 02:23   

Lampa? ;-) 3-4 godz. do szczęście wystarczą, w dodatku (tu pewnie wydam się głupi), wolałbym, by słońce pojawiało się w 2 połowie dnia, po osiągnięciu szczytu temp. :-( Przynajmniej byłaby szansa na ładny zachód słońca i po drodze przejściowy mocniejszy spadek temp. do rześkich (ale bynajmniej nie mroźnych) wartości (5-10 C). :-(

FKP 
Poziom najwyższy
Idealista

Wysłany: 6 Grudzień 2020, 19:34   

Dzisiaj również śnił mi się piękny 2 maja 2021 :jupi:

Jacob 
Poziom najwyższy
Żabka

Miejsce zamieszkania: Włocławek
Wysłany: 6 Grudzień 2020, 20:23   

Piękny i zielony 😍, już pierwszy kwadrymestr 2021 się o to postara :jupi:

PiotrNS 
Poziom najwyższy
Bałwanek

Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
Wysłany: 19 Styczeń 2021, 09:12   

Miałem dzisiaj niesamowity sen. Niesamowity po pierwsze dlatego, że niezwykle realistyczny, a po drugie wręcz świadomy, śniąc myślałem o... forum.

Więc tak. Jest kwiecień (nie wiem którego roku) i panuje rewelacyjnie ciepła i słoneczna pogoda. Wychodzę na pole i od razu nasuwa mi się na myśl skojarzenie z kwietniem 2018, tak jest pięknie i cieplutko. Świeci Słońce, śpiewają ptaki i świat robi się zielony, nawet te dęby na górce koło mnie mają już sporo młodych listków. W tym śnie wyszedłem z ogrodu na pole przed moim domem i zauważyłem, że ziemia jest jeszcze grząska po roztopach. Wyciągam telefon, żeby zrobić zdjęcie otoczeniu i wtedy Słońce przysłania mała chmurka, a na SE widzę ławicę innych, trochę ciemniejszych chmur. Ucieszyłem się, bo pomyślałem że nie ma pełnej lampy i dzięki temu nikt na forum nie będzie mi tego dnia obrażał :lol:
I wtedy na tle tej ławicy chmur na SE widzę błyskawicę. Po chwili niebo zaciąga się ciemnymi chmurami i zaczęło ostro strzelać piorunami doziemnymi. Chciałem porobić dobre zdjęcia i nawet mi to wychodziło, bo strzały następowały co chwilę, a niebo w tym miejscu stało się wręcz czarne. Burza zbliżała się i w końcu postanowiłem schronić się do domu, no i w tym momencie wspomnienie snu mi się urywa.

Jeden z najlepszych jakie miałem :D

kmroz 
Junior Admin
łowca burz

Hobby: Wszystko!
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Mokotów
Wysłany: 19 Styczeń 2021, 12:00   

PiotrNS napisał/a:
Miałem dzisiaj niesamowity sen. Niesamowity po pierwsze dlatego, że niezwykle realistyczny, a po drugie wręcz świadomy, śniąc myślałem o... forum.

Więc tak. Jest kwiecień (nie wiem którego roku) i panuje rewelacyjnie ciepła i słoneczna pogoda. Wychodzę na pole i od razu nasuwa mi się na myśl skojarzenie z kwietniem 2018, tak jest pięknie i cieplutko. Świeci Słońce, śpiewają ptaki i świat robi się zielony, nawet te dęby na górce koło mnie mają już sporo młodych listków. W tym śnie wyszedłem z ogrodu na pole przed moim domem i zauważyłem, że ziemia jest jeszcze grząska po roztopach. Wyciągam telefon, żeby zrobić zdjęcie otoczeniu i wtedy Słońce przysłania mała chmurka, a na SE widzę ławicę innych, trochę ciemniejszych chmur. Ucieszyłem się, bo pomyślałem że nie ma pełnej lampy i dzięki temu nikt na forum nie będzie mi tego dnia obrażał
I wtedy na tle tej ławicy chmur na SE widzę błyskawicę. Po chwili niebo zaciąga się ciemnymi chmurami i zaczęło ostro strzelać piorunami doziemnymi. Chciałem porobić dobre zdjęcia i nawet mi to wychodziło, bo strzały następowały co chwilę, a niebo w tym miejscu stało się wręcz czarne. Burza zbliżała się i w końcu postanowiłem schronić się do domu, no i w tym momencie wspomnienie snu mi się urywa.

Jeden z najlepszych jakie miałem

Niby normalne i typowe, tak powinno być. A jednak ostatnie lata tak nas od tego odzwyczaiły. Niech wiosna wreszcie się ogarnie. Make April Great Again!

Bądź dobrej myśli, w końcu zawsze po wiośnie 2020 nadchodzi lato 2020 :serce:

Odpowiedz do tematu