Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Salceson.
Autor Wiadomość
Prawosławny 
Poziom 3
Kryminalista


Hobby: Inne
Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 60
Miejsce zamieszkania: Biała Chorwacja
Ostrzeżeń:
 1/5/5
Wysłany: 10 Wrzesień 2019, 18:09   Salceson.

Jestem fanem salcesonu. Najbardziej smakuje mi ozorkowy z czarnymi oliwkami i kaparami lub prawdziwkami. Kupuję dwadzieścia deko i dwie razowe kajzerki. Naprzeciwko mojej pracy, po drugiej stronie ulicy działa od wielu lat ( trzydzieści) mały sklepik z wędlinami. Za ladą - od kiedy pamiętam - zawsze ta sama załoga : starszy pan i pani w podobnym wieku. Kupuję też kaszankę z kaszą gryczaną i pasztet z dzika . Żona opierdala mnie ,że cholesterol mi łeb rozpierdoli. Trudno, życie wymaga poświęceń.
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 221 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 14580
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 15:28   

Cytat:
Żona opierdala mnie ,że cholesterol mi łeb rozpierdoli. Trudno, życie wymaga poświęceń.
Żona zna wpływ późniejszego farmakologicznego leczenia nadmiaru cholesterolu na potencję. Uważaj, bo leczenie nadmiaru cholesterolu może spowodować skutki dla ludzi młodych trudne do zniesienia. Starsi nie przejmują się tym, ale młodzi.. :cry:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/zaburzenia-seksualne-a-stosowanie-leku-na-cholesterol
_________________
Dnia 20 marca o godz. 4:07 Słońce przekroczyło punkt Barana rozpoczynając astronomiczną wiosnę .Potrwa ona do przesilenia letniego. Nazajutrz, czyli 21 marca jest początek wiosny kalendarzowej.
A od 21 czerwca to już kalendarzowe lato!
 
     
Prawosławny 
Poziom 3
Kryminalista


Hobby: Inne
Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 60
Miejsce zamieszkania: Biała Chorwacja
Ostrzeżeń:
 1/5/5
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 19:30   

Szanowny kolego . Jestem salcesonfilem , ekstremistą kulinarnym, a także człowiekiem pozbawionym instynktu samozachowawczego, ponieważ nie palę, nie piję , w mordę nie biję. Wiem , że tak żyjąc dociągnę lekko luzikiem do stówy. W związku z tym ,że nie jestem tak długim żywotnem zainteresowany , wpierdalam salceson , by choć o pięć roczków skrócić linię swojego pobytu na tym ziemskim padole. Poniał?
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 221 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 14580
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 20:01   

A ja lubię salceson "polski" od Kani lub "senatorski" z Mościbród. Chociaż wolę polędwicę łososiową z Wierzejek.
P.S.Twoja małżonka myśli nie o długości Twego żywota, ale o tym, o czym ja zdążyłem już zapomnieć. ;-) Moja pilnuje,abym regularnie brał leki.
_________________
Dnia 20 marca o godz. 4:07 Słońce przekroczyło punkt Barana rozpoczynając astronomiczną wiosnę .Potrwa ona do przesilenia letniego. Nazajutrz, czyli 21 marca jest początek wiosny kalendarzowej.
A od 21 czerwca to już kalendarzowe lato!
 
     
Prawosławny 
Poziom 3
Kryminalista


Hobby: Inne
Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 60
Miejsce zamieszkania: Biała Chorwacja
Ostrzeżeń:
 1/5/5
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 20:15   

Widzę , że z Ciebie smakosz nie lada . Byle co w kałdun nie pakujesz , lecz frykasy smakujesz. Bacz mospanie ,co Ci po dobroci i nowej znajomości powiem w stylu małego rycerza , Pana Michała Wołodyjowskiego- " Nic to , nic to , wszystko jest marnością nad marnościami! Niejednego młodzieńca zdrowy sposób odżywiania zaprowadził w pizdu, czyli do grobowej dechy". Co Ty powiesz na to dictum , Szanowny Starcze?
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 221 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 14580
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 20:38   

Ja miejsce przy mamusi na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie mam. Nawet stoi tam niebrzydki "pomniczek". A jem to co lubię, bo w tym wieku nic już mi nie zaszkodzi, w najgorszym razie dostanę sr*czki". Chyba, że arszenik lub cyjankali. :roll:
P.S. Czego bym nie wpakował w kałdun, to i tak "produktem finalnym" zawsze będzie gó*no :-/
_________________
Dnia 20 marca o godz. 4:07 Słońce przekroczyło punkt Barana rozpoczynając astronomiczną wiosnę .Potrwa ona do przesilenia letniego. Nazajutrz, czyli 21 marca jest początek wiosny kalendarzowej.
A od 21 czerwca to już kalendarzowe lato!
 
     
Prawosławny 
Poziom 3
Kryminalista


Hobby: Inne
Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 60
Miejsce zamieszkania: Biała Chorwacja
Ostrzeżeń:
 1/5/5
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 21:36   

Masz rację. Lepiej żreć co popadnie , aby tanio.
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 221 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 14580
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 14 Wrzesień 2019, 21:45   

Nieraz to co tanie lepiej smakuje od drogiego. Nie lubię tak zwanych "eksperymentów kulinarnych" oraz "nowych smaków".
_________________
Dnia 20 marca o godz. 4:07 Słońce przekroczyło punkt Barana rozpoczynając astronomiczną wiosnę .Potrwa ona do przesilenia letniego. Nazajutrz, czyli 21 marca jest początek wiosny kalendarzowej.
A od 21 czerwca to już kalendarzowe lato!
 
     
funkcyjka 
Poziom 7
midnight


Hobby: Większość z wymienionych
Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 17 Maj 2022
Posty: 887
Wysłany: 30 Czerwiec 2022, 11:01   

XD

Pomijając absurdalny i trollujący ton tej dyskusji i żeby ożywić nieco ten temat, to powiem, że salcesonu nienawidzę, jest dla mnie niedobry i mdły.
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 221 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 14580
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 30 Czerwiec 2022, 13:31   

Dla mnie zaś jest przysmakiem, zwłaszcza wieprzowy, pakowany próżniowo z "Biedronki" (producent KRAINA WĘDLIN). Także te o których pisałem wcześniej.

Za to nie lubię wędlin drobiowych. Także drobiowych galaretek. Wolę z nóżek wieprzowych niż z kurczaków.
Zresztą ptasich łap jako jedzenia po prostu się brzydzę. :zygacz:
P.S. Salceson mdły :?: Co za niedorzeczność :!: . On zawsze jest "pikantny".
_________________
Dnia 20 marca o godz. 4:07 Słońce przekroczyło punkt Barana rozpoczynając astronomiczną wiosnę .Potrwa ona do przesilenia letniego. Nazajutrz, czyli 21 marca jest początek wiosny kalendarzowej.
A od 21 czerwca to już kalendarzowe lato!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11