Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak realizowano serial Miodowe lata
Autor Wiadomość
Pablo99 
Poziom najniższy


Hobby: Filmy
Wiek: 24
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 16
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 12:25   Jak realizowano serial Miodowe lata

Witajcie!
Na wstępie zaznaczę, że znalazłem się tutaj na forum z polecenia od kolegi przez innego kolegę ;-)
Jako, że widzę, iż są tutaj poruszane różne tematy, dlatego liczę na pomoc :-D
Szukam od dawna zaginionego filmu z kulisami kręcenia Miodowych lat, który był emitowany tylko raz na Polsacie 25 grudnia 99 roku o 15:45.
Film ma tytuł "Jak się robi Miodowe lata". Była tam pokazana praca nad serialem, wywiady z aktorami, wpadki, trudne sceny do odegrania, scenografia itp.
Zatem moje pytanie, czy ktoś z was obecnych tutaj na forum ma gdzieś nagrany ten odcinek na VHS czy w inny sposób?
Nigdzie tego nie można znaleźć w internecie, a bardzo chciałbym obejrzeć te kulisy.
Czy ktoś z Was pomoże w tej sprawie?
Byłbym wdzięczny :-D
 
     
LukeDiRT 
Administrator
Łukasz



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 104 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 10945
Miejsce zamieszkania: Gliwice
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 12:50   

Kurczę, ja niestety nie wiem gdzie znaleźć ten film, ale może inni użytkownicy Ci pomogą :-)
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 134 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35197
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 12:51   

Witam również na forum!

Niestety ja tego serialu nigdy nie oglądałem, chociaż mam podobny problem jak Ty z wieloma innymi serialami/filmami, których na necie nie mogłem znaleźć nigdzie (w tej chwili nic mi nie przychodzi do głowy, ale pamiętam jak kiedyś kilka lat szukałem na necie filmu Mamma Mia :mrgreen: - znalazłem dopiero wiosną 2019, a pierwszy raz już latem 2015 zaczynałem szukać)
_________________
Kiedyś lewica walczyła o to, by robotnik mógł zjeść kotleta. Dziś lewica walczy o to, by robotnik NIE mógł zjeść kotleta.
 
     
Pablo99 
Poziom najniższy


Hobby: Filmy
Wiek: 24
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 16
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 13:00   

Właśnie, kopie tego programu ma tylko pan Artur Barciś, który nie udostępni jej za żadne skarby.
Na forum ML pojawił się ostatnio użytkownik, który ma VHS z tym filmem nawet wrzucił screeny ale nie chce go udostępnić tylko dlatego, że chce to zachować dla siebie, co moim zdaniem jest bez sensu. Polsat wydaje mi się, że też raczej tego nie wyemituje. Może jakoś uda się odnaleźć tą kopie.
 
     
PiotrNS 
Poziom najwyższy
Uuu, Globcio...



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 108 razy
Wiek: 24
Dołączył: 01 Maj 2019
Posty: 11672
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 13:00   

Cześć Pablo :) Bardzo mi miło że do nas dołączyłeś, mam nadzieję że forum Ci się spodoba i nieraz podyskutujemy sobie na różne tematy :)
"Miodowe lata" to ulubiony serial mojego dzieciństwa, który do dzisiaj potrafi mnie rozbawić. W Internecie poza Iplą niestety jest niewiele śladów po tym serialu, ale znalazłem taki reportaż, może też miałeś go na myśli :?:

_________________
Użytkownicy forum LukeDiRT są jak rodzina :jupi:

1980 > 2024
 
     
Pablo99 
Poziom najniższy


Hobby: Filmy
Wiek: 24
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 16
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 13:13   

Ten reportaż już widziałem, niestety to nie te kulisy, których poszukuje wiele osób. Tamten program to "Jak się robi Miodowe lata". Tutaj daje link do screenów z niego https://www.google.com/ur...QAAAAAdAAAAABAJ
 
     
Bartek617 
Poziom najwyższy
Zimowy łowca burz :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 20 razy
Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 13743
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 14:10   

Niestety też nie mam żadnych nagrań :-( , może na iPli pojawiają się jakieś materiały dodatkowe (jako że to serial POLSATU, to pewnie na tej stronie odcinki są dostępne). ;-) Ale jak piszesz, że w sieci nic nie ma, to nie wiem, jak mogę Ci pomóc. :-(
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
PiotrNS 
Poziom najwyższy
Uuu, Globcio...



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 108 razy
Wiek: 24
Dołączył: 01 Maj 2019
Posty: 11672
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 17:44   

Pablo99 napisał/a:
Ten reportaż już widziałem, niestety to nie te kulisy, których poszukuje wiele osób. Tamten program to "Jak się robi Miodowe lata". Tutaj daje link do screenów z niego https://www.google.com/ur...QAAAAAdAAAAABAJ

Wpadłem na jeden pomysł. Spróbuj dołączyć do grupy "Wolawka" na Facebooku (zrzesza ona właśnie fanów "Miodowych lat"). Być może tam ktoś będzie dysponował takimi materiałami, może nawet były kiedyś dodawane :)
_________________
Użytkownicy forum LukeDiRT są jak rodzina :jupi:

1980 > 2024
 
     
Pablo99 
Poziom najniższy


Hobby: Filmy
Wiek: 24
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 16
Wysłany: 9 Czerwiec 2021, 20:10   

Do Ipli już pisałem w sprawie tego materiału, ale napisali mi, że nie mają możliwości tego udostępnienia, bo nie mają na to licencji.
Co do tamtej grupy na Fb to dzięki za tą propozycję już wysłałem tam prośbę i dołączenie.
Jedynie pozostaje liczyć, że ten user co ma to na VHS w końcu zmieni zdanie i udostępni materiał.
 
     
Pablo99 
Poziom najniższy


Hobby: Filmy
Wiek: 24
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 16
Wysłany: 2 Lipiec 2021, 13:52   

https://www.wykop.pl/tag/...%23miodowelata#
Tutaj na tej stronie jest fragment zaginionych kulis Miodowych lat :-)
Tyle udało mi się znaleźć. Niestety osoba, która ma tą perełkę nagraną na VHS, póki co nie planuje udostępnienia całości tego materiału, jednak osobiście liczę, że kiedyś zmieni zdanie i pokaże resztę , nadzieja zawsze jest...
Póki co kto nie widział, może obejrzeć ten fragment, sporo na nim jest pokazane :-D
Polecam osobom, które nadal uważają, że śmiechy w ML były podłożone :mrgreen:
Tutaj jest odpowiedź...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11