Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Max Payne
Autor Wiadomość
funkcyjka 
Poziom 7
midnight


Hobby: Większość z wymienionych
Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 17 Maj 2022
Posty: 887
Wysłany: 25 Maj 2022, 09:48   Max Payne



Cytat:
Max Payne to seria gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Cykl zapoczątkowany został przez fińskie studio Remedy Entertainment. Obecnie nad jego rozwojem pieczę sprawuje firma Rockstar Games. Pierwsza odsłona serii Max Payne ukazała się w 2001 roku na komputerach PC, a nieco później doczekała się wydania także na konsolach Xbox, PlayStation 2 oraz (specjalna wersja) GameBoy Advance. W 2002 roku prawa do marki przejął koncern Take-Two Interactive, zlecając produkcję sequela Remedy Entertainment przy współpracy z Rockstar Games. Kontynuacja trafiła w ręce graczy w 2003 roku, po czym na blisko dekadę cykl zniknął z rynku. Trzecią część, która swoją premierę miała w 2012 roku, wyprodukowało samodzielnie studio Rockstar Vancouver. Seria wyróżnia się mrocznym tłem fabularnym, utrzymanym w stylu opowieści noir. Tytułowy bohater jest byłym funkcjonariuszem nowojorskiej policji, który próbuje odzyskać dobre imię i wymierzyć sprawiedliwość mordercom swoich bliskich. Inspiracją dla twórców serii stały się azjatyckie filmy akcji, a także mitologia nordycka (w grach pojawiają się odwołania m.in. do Ragnaroku).
Źródło: https://www.gry-online.pl...dobne.asp?ID=44



Znacie tę trylogię? Lubicie? Ja mam sentyment do dwóch pierwszych, mroczniejszych części, posiadam też część trzecią na Steamie i o dziwo, nawet przyjemnie mi się grało, aczkolwiek irytowały mnie te filmowe sekwencje - taki symulator cutscenek. Nie przeszkodziło to jednak w budowaniu spójnej w miarę fabuły.
 
     
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan danych :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 20 razy
Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 13885
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 25 Maj 2022, 15:19   

Kojarzę tą serię gier i swego czasu lubiłem wchodzić okresowo, by dowiedzieć się o nowinkach z nią związanych czy oglądałem filmiki poświęcone zaliczaniu w niej misji (na stronie Youtube), ale nie miałem osobistej przyjemności, by w którąkolwiek część zagrać, dlatego trudno jest mi powiedzieć, czy ją lubię. :-( Pewnie podobnie jak w świecie GTA też na pierwszym planie znajduje się gangsterka, więc wygląda intrygująco. ;-)
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
funkcyjka 
Poziom 7
midnight


Hobby: Większość z wymienionych
Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 17 Maj 2022
Posty: 887
Wysłany: 7 Październik 2022, 13:17   

Jak się zaopatrujecie na remake? :)

Max Payne 1&2 Remake nadciąga a fani już marzą o jakości projektu. Nieoficjalne zwiastuny koncepcyjne

https://www.ppe.pl/news/3...oncepcyjne.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12