Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzieci mają koszmary ze zmianami klimatycznymi w tle
Autor Wiadomość
FKP 
Poziom najwyższy
Termofil, Heliofil

Hobby: Meteorologia
Miejsce zamieszkania: Okolice Płocka
Wysłany: 19 Styczeń 2021, 18:08   

Jacob, Po Twoim kwietniu też byś miał siano... w błocie :lol:

Jacob 
Poziom najwyższy

Miejsce zamieszkania: Włocławek
Wysłany: 19 Styczeń 2021, 18:11   

Lepsze w błocie niż jakby się miało jarać :-)

kmroz 
Junior Admin
łowca burz

Hobby: Wszystko!
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Mokotów
Wysłany: 5 Luty 2021, 19:39   

Apropos snów związanych z forum to dzisiaj jak czytałem wątek 22.07.2020 to przypomniał mi się sen gdzieś chyba jeszcze z jesieni albo lata 2019, w którym byłem w Nowym Sączu i zupełnie niespodziewanie spotkałem jakiegoś gościa, który wyglądał jak taki trochę dres i był z jakąś dziewczyną, która taką blacharę przypominała xd I okazało się że to nie kto inny, tylko PiotrNS :lol: Oczywiście mimo takiego dresowatego wyglądu, okazał się mega sympatyczny, co ciekawe ;) I w sumie na tym sen się urwał i nie zdążyłem się za wiele ciekawego dowiedzieć xd

W czasach kiedy mi się to śniło, jeszcze nie byliśmy na tyle "rodziną" na tym forum bym wam to opowiadał, a potem trochę o tym śnie zapomniałem, ale dzisiaj czytając tę relację mi się wszystko przypomniało xd

PiotrNS 
Poziom najwyższy
Burzoman

Hobby: Większość z wymienionych
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
Wysłany: 5 Luty 2021, 20:10   

Haha to niezły sen :lol: Jeżeli ten sen wystąpił jesienią, to ciekawy jestem czy była w nim pełna lampa :lol:
Piotr ze snu jednak nie przypomina rzeczywistego, bo dresowaty wygląd to zupełnie nie moja bajka ;) Ale cieszę się, że byłem tam sympatyczny, staram się właśnie taki być :)

Zimą albo wiosną 2018 śniło mi się, że wchodzę do takiej dużej sali przypominającej salę kinową i widzę w niej kilkuosobową grupę młodych mężczyzn dyskutujących ze sobą z taką uwagą, że nawet na mnie nie spojrzeli. I wtedy przyszła mi taka szybka myśl, że to są użytkownicy Meteomodelu. Niestety nie zdążyłem podejść i ich poznać ;)

kmroz 
Junior Admin
łowca burz

Hobby: Wszystko!
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Mokotów
Wysłany: 5 Luty 2021, 20:20   

PiotrNS napisał/a:
Haha to niezły sen Jeżeli ten sen wystąpił jesienią, to ciekawy jestem czy była w nim pełna lampa

Akcja tego snu raczej toczyła się latem, a pogoda była taka w stylu lipca albo sierpnia 2019 trochę, jak sobie próbuje to przypomnieć. Zresztą góry mi się ogólnie kojarzą z taką pogodą (w tamtych czasach nie znałem tak dobrze geografii Polski i NS to dla mnie były totalne góry xd).

Jacob 
Poziom najwyższy

Miejsce zamieszkania: Włocławek
Wysłany: 5 Luty 2021, 20:28   

PiotrNS napisał/a:
Piotr ze snu jednak nie przypomina rzeczywistego, bo dresowaty wygląd to zupełnie nie moja bajka ;)

Ja totalnie Cię nie kojarzyłem z takim stylem, ale czasem paradoksy się zdarzają :-)

PiotrNS 
Poziom najwyższy
Burzoman

Wysłany: 5 Luty 2021, 21:25   

Jacob napisał/a:
PiotrNS napisał/a:
Piotr ze snu jednak nie przypomina rzeczywistego, bo dresowaty wygląd to zupełnie nie moja bajka ;)

Ja totalnie Cię nie kojarzyłem z takim stylem, ale czasem paradoksy się zdarzają :-)

Ja nie miałem takich wyobrażeń dotyczących wyglądu innych osób znanych mi z forów i blogów meteo, poza... zgadnijcie :lol: Wyobrażałem sobie pewną niewysoką blondynkę drobnej postury (najlepsze, że to może być prawda), no i FKP kojarzył mi się z takim wysokim i umięśnionym brunetem o południowej urodzie, no bo w końcu klimat podzwrotnikowy :D

PiotrNS 
Poziom najwyższy
Burzoman

Wysłany: 17 Kwiecień 2021, 13:52   

Zapomniałem wspomnieć o śnie, który przydarzył mi się jakoś na początku tego tygodnia i dobrze wyraża to, za czym podświadomie tęsknię i czego pragnę.
Późnym wieczorem już w łóżku przeglądam sobie nasze forum i widzę jak ktoś (niestety nie pamiętam kto dokładnie) napisał na shoutboxie, że na południu Polski powstała wspaniała burza. W tym momencie wszedłem na blitzortung i zobaczyłem, że okolice Krakowa są całe białe od krzyżów oznaczających nowe wyładowania, zaś burza przesuwa się w stronę NS, tak jak 27 czerwusia 2020 :serce:
Natychmiast wyszedłem na balkon od północnej strony i zobaczyłem najpierw rozgwieżdżone niebo, a po chwili coraz jaśniejsze poświaty wyładowań migających w bardzo szybkim tempie. Wszystko dzieje się bardzo szybko i wnet burza zbliża się do mnie na tyle, że widzę już kształty piorunów, napływa nade mnie wielka chmura i... wtedy się obudziłem :-P

PiotrNS 
Poziom najwyższy
Burzoman

Wysłany: 24 Maj 2021, 10:02   

Dzisiaj śniło mi się, że jest letnie późne popołudnie, a miejsce mojego zamieszkania jest osaczone przez burze :) Nietypowo, bo na południu, znajduje się duża chmura szelfowa, ale nic więcej się tam nie dzieje, żadnych wyładowań. Błyskawice pojawiają się za to na północy, tak jakby dwie burze miały się złączyć centralnie nade mną. Po jakimś czasie sytuacja się jednak uspokaja i pojawia się tęcza. Tradycyjnie sprawdzam podsumowanie mijającego dnia na Ogimecie, a tam jako temperatura maksymalna pokazuje mi się... 35 stopni :o

Bartek617 
Poziom najwyższy
Pluwiofil, Termofob

Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 25 Maj 2021, 14:43   

Jacob napisał/a:

Ja totalnie Cię nie kojarzyłem z takim stylem, ale czasem paradoksy się zdarzają

Jak to mawiają, nie szata zdobi człowieka. ;-) Pozory mogą mylić: można być "garniturowcem", a nie szanować innych osób, zachowywać się wulgarnie i mieć serce z kamienia, a można chodzić z reguły w pospolitym ubraniu (czyli "na sportowo" lub w dresie), a mieć gołębie serce i dbać o kulturę języka/słowa. ;-)

Jesień była najlepsza dla przyrody w 2017 roku. ;)

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Odpowiedz do tematu