Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Susza 2019 w Ropiance
Autor Wiadomość
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 24 Marzec 2021, 23:15   

PiotrNS napisał/a:
PS. A które z odwiedzonych przez Ciebie miejsc najgłębiej zapadło Ci w pamięć i wspominasz je najlepiej


Matko jakie trudne pytanie. Mam kilka typów, ale muszę to przemyśleć. To jest równie trudne jak wybór najgorszego sraja w latach 90-tych ;)
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 24 Marzec 2021, 23:17   

PiotrNS napisał/a:
Nigdy nie jest za wiele Ja też sporo miejsc już widziałem, choć raczej bez porównania z Tobą A przecież apetyt powinien rosnąć w miarę jedzenia Mam spory głód podróżowania, bo po 2018 roku nie byłem praktycznie nigdzie dalej, a przecież świat i podróże, to jedne z głównych przedmiotów moich zainteresowań. Mam wiele marzeń, nawet samo latanie samolotami jest ważnym aspektem moich zainteresowań i liczę na to, że awiacja wróci do normalności po pandemii (w wielu aspektach, nie tylko tych związanych z kwarantannami i odwołanymi rejsami). Może kiedyś spotkamy się na pokładzie Airbusa A380, muszę kiedyś się nim przelecieć


Szczerze to moim głównym marzeniem jest zwiedzić porządnie swój region (województwo) i to jest mój główny cel na 2021 rok. Oczywiście pragnę odwiedzieć takie miejsca jak Podhale/Tatry i region Ropianki/Dukli w Beskidzie Niskim, ale szczerze... "fajnie podbijać świat, ale czasem warto zobaczyć co jest dwa kroki od domu, nim będzie za późno".

Za samolotami akurat nie tęsknie - nigdy nie byłem ich fanem. Za to bardzo lubię... lotniska i żałuję, że nie można tak bez biletu sobie strefy wolnocłowej zwiedzać.
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 24 Marzec 2021, 23:43   

W moim sercu pozostał taki jeden ośrodek wypoczynkowy na Teneryfie (10/11.06.2015). Bardzo mi się podobał także Eger (lipiec 2019), oraz okoliczne termy w Miszkolcu, chociaż tutaj może być pewien kontekst. Oczywiście Dolomity, konkretniej Sella, czy Mikulov też, ale to raczej efekt ilości. No i ośrodek wypoczynkowy GIM na Mazurach i jego okolica też. Bardzo ciągnie mnie też na Mierzeję Helską. No trochę tego jest, zresztą wiele miejsc mi się mega podobało i mógłbym rok wymieniać xd Właśnie jeszcze wyspa Molat w Chorwacji, jeśli chodzi o takie bardziej podzwrotnikowe klimaty, ogólnie Chorwacja mi się podobała, ale tamta wyspa szczególnie. No mógłbym jeszcze wiele napisać, naprawdę tak z głowy trudno wymienić wszystko, co pokochałem na tym pięknym świecie.
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 30 Wrzesień 2021, 16:06   

Już nie ma tam suszy :jupi:
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 30 Wrzesień 2021, 16:08   

Cytat:
Wysłany: 18 Marzec 2021, 15:48


:serce:
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 30 Wrzesień 2021, 16:10   

kmroz napisał/a:

Wysłany: 18 Marzec 2021, 22:06


Ależ wtedy było ślicznie :serce:
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 30 Wrzesień 2021, 16:16   

kmroz napisał/a:
To jest równie trudne jak wybór najgorszego sraja w latach 90-tych


Albo najgorszego stycznia w latach 90-tych :zygacz:
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35262
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 30 Wrzesień 2021, 16:17   

kmroz napisał/a:
Za to bardzo lubię... lotniska i żałuję, że nie można tak bez biletu sobie strefy wolnocłowej zwiedzać.


Chyba sobie kiedyś kupie tani bilet lotniczy by pozwiedzać :lol:
_________________
19.04-6.05.2012 -> jeden z najcudniejszych wiosennych okresów, jakie można sobie wyobrazić
 
     
PiotrNS 
Poziom najwyższy
Uuu, Globcio...



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 110 razy
Wiek: 24
Dołączył: 01 Maj 2019
Posty: 11725
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 30 Wrzesień 2021, 18:56   

kmroz napisał/a:
kmroz napisał/a:
Za to bardzo lubię... lotniska i żałuję, że nie można tak bez biletu sobie strefy wolnocłowej zwiedzać.


Chyba sobie kiedyś kupie tani bilet lotniczy by pozwiedzać :lol:

U mnie to jedno jest z drugim związane :) Zwiedzanie lotnisk też jest bardzo ciekawą podróżniczą propozycją, bo niektóre z nich robią naprawdę duże wrażenie, nawet z samych przekazów. W przyszłości pomyśl o lotnisku Schiphol w Amsterdamie, brukselskim Zaventem które jest największym centrum sprzedaży belgijskiej czekolady na świecie, przestronnym Kloten w Zurichu (z pięknym tarasem widokowym), Monachium, nowym terminalu w Stambule, a z dalszych celów - o zbudowanym na sztucznej wyspie, podobno niewiarygodnym Inczhon w Seulu i oczywiście o luksusowym Changi w Singapurze, gdzie pasażerowie przechodzą od bramki do bramki po wygodnych, systematycznie czyszczonych dywanach, a w terminalu mieści się tropikalny ogród, motylarnia i... wodospad. Niestety tymczasowo nie ma możliwości dolecieć tam LOT-em z Warszawy (mam nadzieję, że po pandemii i otwarciu granic Australii - Singapur jest ważnym węzłem przesiadkowym - połączenie wróci).
A z bardziej nieodkrytych miejsc, pod względem architektonicznym cudownie wygląda port lotniczy w Aszchabadzie :D

W Nowym Jorku też jest świetnie, do dziś pamiętam że duże wrażenie na tamtejszym lotnisku zrobiła na mnie ta międzynarodowa atmosfera, bliskość ludzi odlatujących w praktycznie wszystkie miejsca na świecie - nawet takie, w których bywa mało kto. Blisko mojego gate'u w innej bramce oczekiwali Saudyjczycy odlatujący do miasta, w którym ścina się głowy na rynku, obok Włosi wybierający się do Rzymu i prowadzący dyskusje o kondycji Juventusu, dalej Koreańczycy i jeszcze Turcy (choć tam więcej leciało Amerykanów ;) ). W takich chwilach czujesz się, jakbyś był w centrum świata, dosłownie.
_________________
Użytkownicy forum LukeDiRT są jak rodzina :jupi:

18.01-17.04.2024. Kwartał katastrofy klimatycznej. Najstraszniejszy pogodowo w historii.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10