Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyjazd w Tatry pod koniec czerwca 2019
Autor Wiadomość
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35236
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 12 Kwiecień 2021, 12:48   

Ja to do założenia bluzy wiele nie potrzebuje :) Ale by założyć długie spodnie, to już inna bajka, to latem - poza oficjalnymi okazjami - mi się praktycznie nie zdarza. W lipcu 2020 akurat tak wyszło, że było to pare razy konieczne, ale miałem szczęście - akurat trafiło na bubowate dni. Tak sam z siebie, bez konieczności, założyłem jedynie wieczorami 7 i 22 lipca :snieg:
_________________
Kiedyś lewica walczyła o to, by robotnik mógł zjeść kotleta. Dziś lewica walczy o to, by robotnik NIE mógł zjeść kotleta.
 
     
pawel 
Moderator
fan 1 stycznia 2023



Hobby: Meteorologia
Pomógł: 24 razy
Wiek: 27
Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 5130
Miejsce zamieszkania: Kasina Wielka
Wysłany: 12 Kwiecień 2021, 12:51   

Tymczasem w spodniach to jestem nawet przy silnych upałach, ale krótszy rękaw już jest przy ok. 20 stopniach.
 
     
kmroz 
Junior Admin
fan wiosny i jesieni



Hobby: Wszystko!
Pomógł: 135 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 35236
Miejsce zamieszkania: Michałowice/Wwa-Włochy
Wysłany: 12 Kwiecień 2021, 12:55   

Czyli na odwrót niż ja ;) Mi się strasznie nogi pocą i naprawdę jeśli jest >15 stopni to się czuję nieprzyjemnie w nich. A czasem nawet jak jest trochę mniej (tak 12-13 stopni), ale bardzo wysoka wilgotność (przykład to 30.03 b.r., czy 30.09 ub.r.) W porze chłodnej pierwszą rzeczą po powrocie na chatę jest natychmiastowe przebranie się w krótkie spodnie ;)
_________________
Kiedyś lewica walczyła o to, by robotnik mógł zjeść kotleta. Dziś lewica walczy o to, by robotnik NIE mógł zjeść kotleta.
 
     
PiotrNS 
Poziom najwyższy
Uuu, Globcio...



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 109 razy
Wiek: 24
Dołączył: 01 Maj 2019
Posty: 11699
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 12 Kwiecień 2021, 13:10   

Ja raczej podobnie jak Paweł ;) Do długich spodni jestem przyzwyczajony i w krótkich chodzę rzadko, praktycznie tylko do ogrodu, na rower, czasami nad jezioro. Jadąc gdzieś nawet pół-oficjalnie, zakładam długie spodnie i jakoś mi to nie wadzi. Granica temperatury na krótki rękaw jest u mnie bardzo płynna, zależy od tego co robię, czy świeci Słońce i czy wieje wiatr.
_________________
Użytkownicy forum LukeDiRT są jak rodzina :jupi:

18.01-17.04.2024. Kwartał katastrofy klimatycznej. Najstraszniejszy pogodowo w historii.
Ostatnio zmieniony przez PiotrNS 12 Kwiecień 2021, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
FKP 
Poziom najwyższy
Fan wiosny i lata



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 160 razy
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 23979
Miejsce zamieszkania: Okolice Płocka
Wysłany: 12 Kwiecień 2021, 14:47   

Ja jak jestem aktywny i temp. jest pow. 10-12 st. to zakładam tylko krótki ubiór, bo np. w bluzie jest mi gorącą i się pocę jak świnia xD
_________________
Aktualna pora roku: Pełnia wiosny :jupi:

Wciąż brak wiosny, co skruszy lód.
 
     
jorguś 
Poziom najwyższy
antymarcowiec


Hobby: Meteorologia
Pomógł: 146 razy
Wiek: 25
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 7310
Miejsce zamieszkania: Katowice
Wysłany: 12 Kwiecień 2021, 19:40   

U mnie najbardziej na odczucie termiczne wpływa wiatr, jak aura jest bezwietrzna to i 13-14 stopni mi starczy na krótkie spodenki i t-shirt, ale wczoraj przy nieco wyższych temperaturach i silnym wietrze to jednak było mi chłodno trochę i ubrałem bluzę. Nogi mi się aż tak nie pocą, ale przy 18 stopniach już raczej chodzę na krótko, chyba że jest koniec lutego jak np w tym roku było to ubieram jednak dresy/dzisny, żeby ludzie mnie za pajaca nie wzięli xD
_________________
Aktualna pora roku: zasłużone bubu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11